OKULUMUZDA GELENEKSEL 'AÇIK PAZAR' ETKİNLİĞİMİZ

OKULUMUZDA GELENEKSEL 'AÇIK PAZAR' ETKİNLİĞİMİZ

Her yıl geleneksel hale gelen etkinliğimizde bu yıl yine anasınıfı ve 1.sınıf velilerimiz çocukları ile birlikte okulda güzel bir gün geçirip, okul yıllarına dönmenin heyecanını yaşadılar.

Yapılan derslere çocukları ile birlikte katılan velilerimiz oyun oynadılar, kesip biçtiler, şarkı söylediler, harf öğrendiler, İngilizce etkinlikler, seramik ve resim çalışmaları yaptılar. Velilerimiz bugün çocuklarıyla güzel bir gün geçirip öğrencilik yıllarına geri döndüler.

Okulumuzdan son derece keyifli ayrılan veliler çocuklarıyla güzel bir gün geçirdiklerini, sürece dahil olup çocukların gün boyu yaşadıkları ortamı ve çocuklarının sınıf içerisindeki davranışlarını gözlemlediklerini, dersleri ve öğretmenleri daha yakından tanıma fırsatı bulduklarını dile getirdiler.

Okul müdürümüz Ebru Yılmaz katılımlarından dolayı velilerimize teşekkür etti.

Etkinliği planlayan ve düzenleyen müdür yardımcılarımız Kenan Yiğit, Sevim Dönmez ve İlkokul Eğitim Koordinatörümüz Sine Çelik'e, Hazırlık ve 1. Sınıf öğretmenlerimize ve etkinliğimize dahil olup çocuklarımıza bu mutluluğu yaşatan velilerimize teşekkür ediyoruz.


27.12.2023

Fotoğraflar

PAYLAŞ
Copyright © 2024 | Tüm Hakları Saklıdır.