YÖNETİCİLERİMİZ

OKUL MÜDÜRÜ

Ebru YILMAZ
İlkokul Müdürü
Ayla OKUMUŞ
Ortaokul Müdürü

MÜDÜR YARDIMCISI

Kenan YİĞİT
İlkokul Müdür Yardımcısı
Sevim DÖNMEZ
İlkokul Müdür Yardımcısı
Caner Burak TANER
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Burcu YEŞERDİR
Ortaokul Müdür Yardımcısı

İLKOKUL EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

Sine ÇELİK
İlkokul Eğitim Koordinatörü

ÖĞRETMENLERİMİZ

REHBERLİK BÖLÜMÜ

Zekiye SARIOĞLU
Rehberlik Öğretmeni
Yeşim Çoruh GÜLER
Rehberlik Öğretmeni
Bilgen METE
Rehberlik Öğretmeni
İmran GÜNDOĞAN
Rehberlik Öğretmeni
Hüseyincan KATILMIŞ
Rehberlik Öğretmeni

ANASINIFI BÖLÜMÜ

Reyhan GÜNEŞ
Anasınıfı Öğretmeni
Halime KURT TOPÇU
Anasınıfı Öğretmeni
Semra OKUMUŞ
Anasınıfı Öğretmeni
Şennur KANBUROĞLU
Anasınıfı Öğretmeni
Zeynep YILDIRIM
Yardımcı Anasınıfı Öğretmeni
Ceren GÜVENÇ
Yardımcı Anasınıf Öğretmeni

1. SINIFLAR BÖLÜMÜ

Tamara AYDIN
Sınıf Öğretmeni
Büşra KOCAMAN
Sınıf Öğretmeni
Merve SERHAT
Sınıf Öğretmeni
Ece TUNÇ
Sınıf Öğretmeni
Melike MERİÇLİOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Candan ÖZER SUCU
Sınıf Öğretmeni

2. SINIFLAR BÖLÜMÜ

Aslıhan KALKAN TANER
Sınıf Öğretmeni
Tuğba ÖLÇÜCÜ
Sınıf Öğretmeni
Ayfer PEHLEVAN
Sınıf Öğretmeni
Melike Hilal YAVUZDOĞAN
Sınıf Öğretmeni
Dicle ÖĞRETİR
Sınıf Öğretmeni
Aynur KURU
Sınıf Öğretmeni

3. SINIFLAR BÖLÜMÜ

Elif KOÇ
Sınıf Öğretmeni
Hatice KOÇ
Sınıf Öğretmeni
Zeynep GÖKTÜRK
Sınıf Öğretmeni
Esra ILGIN
Sınıf Öğretmeni
Derya GÜLENÇ
Sınıf Öğretmeni
Buse ŞENTÜRK
Sınıf Öğretmeni

4. SINIFLAR BÖLÜMÜ

Behiye DURSUN
Sınıf Öğretmeni
İhsan BAYKAN
Sınıf Öğretmeni
Saniye GÜRSOY
Sınıf Öğretmeni
Nur IŞIKLI
Sınıf Öğretmeni
Elanur TURAN
Sınıf Öğretmeni
Sevinç ATALAY
Sınıf Öğretmeni

TÜRKÇE BÖLÜMÜ

Merve UZMAN
Türkçe Öğretmeni
İrem SOYARSLAN
Türkçe Öğretmeni
Çisem DEMİRCİ
Türkçe Öğretmeni
Cansu BAHÇECİ
Türkçe Öğretmeni
Elif SİNAN
Türkçe Öğretmeni
İlkay AŞIK
Türkçe Öğretmeni

SOSYAL BİLGİLER BÖLÜMÜ

Meryem ALAÇAM
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Zehra KORKMAZ
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Ali Rıza GÜNAY
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Yeşim ÇAĞATAY
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Can CANBOLAT
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

MATEMATİK BÖLÜMÜ

Mehmet GÖKAY
Matematik Öğretmeni
Şerife İZİN
Matematik Öğretmeni
Zeynep DEMİRSÖZ
Matematik Öğretmeni
Ülfet METİN
Matematik Öğretmeni
Erdi KIZILAY
Matematik Öğretmeni
Özcan SERT
Matematik Öğretmeni
Selda AKÇİN
Matematik Öğretmeni

FEN BİLGİSİ BÖLÜMÜ

Canan SELÇUK
Fen Bilimleri Öğretmeni
Esra KOÇAKLI
Fen Bilimleri Öğretmeni
Aslı ÇİL
Fen Bilimleri Öğretmeni
Hande KARAMEŞE
Fen Bilimleri Öğretmeni
Hasan SEMERCİ
Fen Bilimleri Öğretmeni
Sinem SEMERCİ
Fen Bilimleri Öğretmeni

İNGİLİZCE BÖLÜMÜ

Merve AKTAR
İlkokul Blm. Bşk.
Sema KAYA
Ortaokul Blm. Bşk.
Ece KARAKUYU
İngilizce Öğretmeni
Mine ÖZDEMİR
İngilizce Öğretmeni
Deniz KILINÇ
İngilizce Öğretmeni
Fatmanur KESKİN
İngilizce Öğretmeni
Hasret GÜL
İngilizce Öğretmeni
Beyza BOZ
İngilizce Öğretmeni
İlknur ERSÜ
İngilizce Öğretmeni
Armağan ŞENEL
İngilizce Öğretmeni
Özge VİDİN
İngilizce Öğretmeni
Emir TUTAL
İngilizce Öğretmeni
Sevtap ŞANLI
İngilizce Öğretmeni
Melis AKDOĞAN
İngilizce Öğretmeni
Seda BEDENLİ
İngilizce Öğretmeni
Sibel ÇIRAKOĞLU
İngilizce Öğretmeni
Esra DEMİRCİOĞLU
İngilizce Öğretmeni
Mihrican CESUR
İngilizce Öğretmeni

ALMANCA BÖLÜMÜ

Hafize KORKMAZ
Almanca Öğretmeni
Sevim ASLAN
Almanca Öğretmeni
Aleyna TURNA
Almanca Öğretmeni

FRANSIZCA BÖLÜMÜ

Ayşe TERKİN
Fransızca Öğretmeni
Hacer SAĞER
Fransızca Öğretmeni

BEDEN EGİTİMİ BÖLÜMÜ

Burçin KARSLI
Beden Eğitimi Öğretmeni
Çiğdem ARDOS
Beden Eğitimi Öğretmeni
Fatih ŞENEL
Beden Eğitimi & Halk Oyunları Öğretmeni
Mihriban VERGİLİ
Beden Eğitimi & Halk Oyunları Öğretmeni
Nigar TOPÇU
Beden Eğitimi Öğretmeni
Fatih TÜRK
Satranç Öğretmeni

MÜZİK BÖLÜMÜ

Bahadır SEVİK
Müzik Öğretmeni
Salih YORGANCI
Müzik Öğretmeni

DRAMA BÖLÜMÜ

Esra UĞURLU
Drama Öğretmeni

GÖRSEL SANATLAR BÖLÜMÜ

Sevcan MALKOÇOĞLU
Seramik Öğretmeni
Pınar AYTEK ALTINKAYA
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Aysun EYİDOĞAN
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Şirin ÇİL
Görsel Sanatlar Öğretmeni

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

Çağlar TUNÇEL
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Muzaffer YILMAZ
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Sema IŞIK
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ BÖLÜMÜ

Enes İDRİZ
Din Kültürü Öğretmeni
Sead ABAZİ
Din Kültürü Öğretmeni

PROJE KOORDİNATÖRÜ

İbrahim Zeki KARABULUT
Proje Koordinatörü

MEMUR KADROMUZ

BİLGİ İŞLEM BÖLÜMÜ

Samet SAVAŞ
Bilgi İşlem Sorumlusu
Ali AKALIN
Bilgi İşlem Destek

ÖĞRENCİ İŞLERİ BÖLÜMÜ

Elif GENÇ
Öğrenci İşleri

MUHASEBE BÖLÜMÜ

Gizem İNCE
Muhasebe
Bilge YAPMIŞDERİCİ
Muhasebe

SEKRETERLİK

Hatice DUYAR
Sekreter

OKUL AİLE BİRLİĞİ / FOTOKOPİ BÖLÜMÜ

Bahriye ÇUBUKÇU
Okul Aile Birliği / Fotokopi

REVİR BÖLÜMÜ

Derya KAYABEY
Hemşire
Selver ATASOY
Hemşire

TEKNİK BÖLÜM

Rıza KARTAL
Teknik Sorumlu

GÜVENLİK BÖLÜMÜ

Hasan ULUSOY
Güvenlik Görevlisi
İbrahim Erkan ETÇİOĞLU
Güvenlik Görevlisi
Sabahattin ERENLER
Güvenlik Görevlisi
Murat HALAK
Güvenlik Görevlisi
Copyright © 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.